KONST / Litografier / Färglitografi 12948434
nr 1294 8434
Olle Langert
(1924-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 98/125. Motivet: 49x69 cm
Olle Langert, svensk bildkonstnär född 1924, död 2016.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:47:33
100 kr
150 kr